پست عجله ای

من نمی دونم والا وزیر عوض نمیشه ما باید نشریه مون رو زودتر از موعد دراریم.عوض میشه ما باید عجله کنیم. کلا همیشه به ما میگن دیر شدبجنبید.

این از غر اول صبحینیشخند اماچهارشنبه با شوشو رفتیم ولیعصر.عین ندیدپدیدها کلی خرید کردیم.شوشو چهارتا پیراهن برای خودش برداشت منم یه کفش دوتا بلوز یه مانتو خریدم. بعدش هم یه مرغ سوخاری زدیم به رگ و ساعت ١٢ بود که برگشتیم خونه.فرداش هم صبح پیش مامان اینها بودیم و عصر با قوم شوشو تاتر رفتیم . از تاتر خوششون اومد اما بنابر همون قضیه کلاس و اینها که واردید تعریفی نکردند و گفتند قبلی ها که دیدیم بهتر بودسبزو خلاصه کلی منتشون رو بکش و پول بلیطشون رو بده و اخرش هم....مورد خاصی پیش نیومد البته من به روی خودم نیاوردم از این جهت.

جمعه هم صبح چون مامان اینها خرید داشتن در نقش یک آژانس اونها رو رسوندم و عصر هم شوشو مجبور شد با مامان اینها بیاد بیرون چشمکرفتیم پارک بانوان که اینقدر تاریک و دلگیر بود از خیرش گذشتیم و رفتیم آب وآتش.بدک نبود.صبح هم در اقدامی عجیب پسرعمه ام تلفن کرد که چهارشنبه  باهم بریم پارک ارم.خانمش که معرف حضور هست؟حالا چه جور راضی شده  افتخار بده با ما بیاد خدا میدونه.

دیگه اینکه مامان اینها میخوان برن ارمنستان.منم دلم میخواد خب .اما نمیشه که بریم.منم سفر می خوامگریه

پ١:یکی دوروزی شاید نرسم درست و حسابی بیام پیشتون ببخشید.همه تون رو دوست دارم

 

/ 23 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ملیسا

از اونجایی که هیچ اعتمادی به هواپیماهای الان نیست توصیه می کنم از سفر فعلا منصرفشون کنی...به خصوص که ارمنستان فقط با توپولوف میره.یه جای دیگه با یه هواپیمای بهتر خیلی بهتره.

گوش مروارید

سلام هلی عزیزم چقدرخوب که همه باهم رفتید تئاتر از مامی شوشو هم به دل نگیر به قول خودت اخلاقشون این مدلیه میبینم که شوشو هم باشما اومده گردش راستی شوشو رو پارک بانوان راه میدن؟

سمیر

اسم تاتري كه رفتيد چي بود؟ بيخيال بابا. خوب كردي چيزي بهشون نگفتي.

الی

هلی جون امیدوارم همیشه خوش بگذره و خوشحالم که شوشو هم باهاتون اومده راستی اون مارکی رو هم که پرسیده بودی SBS آلمانی بودش

گیتی

ای ول شوشو رو بالاخره بردن... خریدات مبارک. اما نشداااا... هر کی عکس نذاره‘ تو باید سنگرو حفظ کنی. ارمنستان هم رفتی‘ نرفتیاااااا... ما به آپ های هر روزه ات عادت کردیم. گفته باشم[شیطان]

عسل

اگه با مامان اینها نری بیشتر سوغاتی نصیبت میشه[نیشخند]

.·▪•● مثل لیمو ، تلخ و شیرین ●•▪·

سلام عزیزممممممممممممم خوشحالم که بهشون اهمیت نمیدی منم باید همین کارو بکنم[بغل]

بلفی

سلام پس کو عکس خریدهات؟![نیشخند] می خواستی به مادر شوهرت اینها بگی به درک که خوشتون نیومد[خنده]واالله اینهمه خوبی کنی براشون این باشه جوابش[متفکر]