برای تو

گاهی یک آهنگ، یک تصویر وحتی یک کتاب بلندت می کنه و درست در ١٠ سال قبل به زمین می زندت.نمیدونم چرا شنیدن آهنگهای ابی تو تاکسی منو کشوند به اون روزها.احساس کردم همون دختر  ١٩ ساله هستم تو کافی شاپ...کنار اون ماهی های زیبای تو اکواریوم که وسوسه کشیدن یه مالبرو لایت قلقلکم میده و تو بهم چشم غره میری که قول دادی نکشی و من محو رنگ خاکستری چشمهات ساکت میشم.اون روزها کجا رفت؟کجای راه رو اشتباه کردم که گم شدم.

هرگز تو این سالها فراموشت نکردم.حتی یه لحظه.شاید باور نکنی اما همون روزها برای حس عاشقی یک عمر بس بود.من پر شدم از تو و تو رها شدی.انگار همین دیروز بود من کنار پنجره اتاق تو خیره به برفی که بیرون می بارید و تو گیتار به دست شعر می خوندی .لعنت به اون گیتار لعنت به من که احمقانه همه چیو خراب کردم.حق با تو بود وقتی گفتی پشیمون میشی و من گفتم هرگز.کاش می فهمیدی از همون لحظه پشیمون شدم ولی راه برگشت نبود.ما قرار نبود باهم باشیم.تقدیر ما این بود. چرا هردو تسلیم شدیم؟

پ١:نگید برای کی نوشتم . میدونم هرگز اینجارو نمی خونه.مربوط به گذشته دوره؟گذشته؟یعنی واقعا تموم شده؟ 

 

/ 38 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لی لی نازه

واقعیت اینه که یه زن فقط یه بار تو عمرش دل می بازه برای همیشه

صحرا بانو

هلی من حسرت خوردن بغیر از اینه خودتو ناراحت کنه چیزی بهمراه نداره گل من سعی کن از چیزایی که داری استفاده کنی و غصه نخور چون ناراحتی تو ناراحتی منه و همه دوستای وبلاگیت دعوات میکنم[عجله]

صحرا بانو

درضمن خانومی همه حسرت تورو میخورن تو حسرت کی رو میخوری خوشملم[چشمک]

مریمی

هلیا عزیز من اون تمساح و از ایکیا خریدم 15000 تومن. دوست داری بخرم برات؟

پیتی

[گل][گل] چه دلگیر.. اما گذشته دیگه گذشته... و فقط همین لبخند دور کافیه برای آرامش...

ونوسی

[رویا][ناراحت][گل][افسوس]

پرنیان

خب نمی دونم چی باید بگم؟؟!! فقط امیدوارم حسرتشو دیگه نخوری.گذشته ها گذشته.

ملیسا

خیلی غصه ام گرفت...پر از اشک شدم...کاش همه ی عاشقا به هم برسن...

مهر بانو

و بعضی وقت ها خوندن یه نوشته از یه دوست هم میتونه تو و تو تونل زمان سالها به عقب ببره.....[چشمک]

ساناز

عزیزم تو یه سایت اینو در باره چربی خون پیدا کردم.شاید به دردت بخوره " چربی خون رو میاره پایین . چهارتا لیمو سنگی (همراه با پوست |) و سی حبه سیر رو تو بلندر خرد میکنی . با یک لیتر آب مخلوط میکنی و میگذاری روی گاز . به محض اینکه مخلوط شروع به جوشیدن کرد مخلوط رو از روی شعله برمیداری . بعد از صاف کردن هر روز به اندازه یک استکان قبل از غذا می خوری به مدت سه هفته . یک وقفه یک هفته ای میگذاری و دوباره سه هفته این مخلوط رو میخوری . سال بعد دوباره این کار رو باید تکرار کنی . یعنی سالی یک بار . پدرم با این کار 250 واحد چربی خونش پایین اومد ."